OD NÁVRHU AŽ PO REALIZACI

OD NÁVRHU AŽ PO REALIZACI

Pokud se rozhodnete svěřit nám svou představu o krbu, krbových kamnech či kachlových kamnech, my ji zhmotníme designově, technicky i prakticky a vytvoříme teplo pro Váš domov od návrhu až po jeho realizaci.

Pokud jste již rozhodnuti pořídit si krb, krbová kamna či kachlová kamna, anebo se zatím jen zabýváte myšlenkou, jaká krbová vložka by byla ta správná pro volbu nového krbu, není potřeba nic více, než nám svěřit svou představu a my ji převedeme do konkrétní podoby...

Naším cílem je individuální přístup s nabídkou kompletního servisu

Navrhneme technické řešení (nabídneme vhodný typ a situování do prostoru) včetně výpočtu pro stanovení potřebné velikosti vytápěcí komory (ohniště), která Vám zajistí potřebnou tepelnou pohodu.

Poradíme Vám s výběrem vhodných materiálů, které Vám předvedeme přímo na naší vzorkové prodejně, aby se Váš nový krb, anebo kamna staly přirozenou součástí Vašeho domova.

Vytvoříme grafický návrh včetně cenové nabídky.

Provedeme realizaci díla vč. „topné zkoušky“.


Nahlédněte k nám a vyberte si dle svých představ i požadavků. Rádi Vám poskytneme odborný výklad. Můžete nás kontaktovat telefonicky a domluvit si schůzku přímo na místě realizace, nebo nás navštívit v naší vzorkové prodejně ve Starém Městě.